Tarım Bakanlığına 5 Bin Personel Alımı

Güncellenme Tarihi:

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Twitter hesabından Orman Genel Müdürlüğüne 5 bin memur alımı yapılacağını duyurdu. Bakan Pakdemirli’nin personel alımı ile ilgili bu duyurusunda belirtilen Orman Genel Müdürlüğüne yapılacak memur personel alımı için başvuru ilanı ne zaman yayınlanacak? Personel alımı başvuru şartları nelerdir?

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ”Atama bekleyen kardeşlerime bir müjde vermek istiyorum. Orman Genel Müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere; 1200 Orman Mühendisi 2700 Orman Muhafaza Memuru 800 Memur 300 Şoför olmak üzere toplamda 5 Bin personel alımı yapıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun.’ ifadelerini kullandı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 5 bin memur alımı ile ilgili Twitter hesabından yaptığı bu duyuruda belirtilen alımlar için öncelikle adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na göre memur olma şartlarına sahip olması gerektiği şimdilik söylenebilir. Alımlara dair takvim ve diğer konular ilan edildiğinde ayrıntılar sitemizde yer alacaktır.

Siz de Yorum Ekleyin

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen Adınızı Giriniz