Önemli Kurum ve Şirketlerde Staj İmkanı!

Güncellenme Tarihi:

Birçok önemli kurum ve şirket staj imkanı sunuyor. Hangi kurum ve şirketler stajyer alımı yapıyor? Başvuru ve staj tarihleri ne zaman? İşte detaylar…

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 

İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ nde staj yapmak isteyen öğrencilerin dilekçe örneğini indirip doldurduktan sonra il müdürlüğüne teslim etmesi gerekiyor. 

Başvuru İlanı İçin TIKLAYINIZ.

Staj dilekçesine buradan ulaşabilirsiniz.

İSKİ

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi staj başvurularını online olarak almaktadır. Kesin Kayıt Tarihleri: 13 Mayıs 2019 – 13 Haziran 2019 olarak bildirilmiştir.

Başvuru formu, istenen belgeler ve daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

ETİMADEN

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü YÖK’e bağlı olarak ön lisans, lisans düzeyinde eğitim veren yükseköğretim kurumları öğrencileri ve Çıraklık ve Mesleki Eğitim adı altında meslek lisesi öğrencileri ile paylaşmak adına staj programı sunmaktadır. Mecburi stajı olan üniversite ve lise öğrencilerinin staj başvuruları 01 Nisan – 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında alınacaktır. Mesleki Eğitim yapacak lise öğrencileri ise 20 Nisan – 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. 

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Staj dilekçe örneği için TIKLAYINIZ.

Mesleki Eğitim dilekçe örneği için TIKLAYINIZ. 

TURKISH OPET

Her yıl belirlenen kontenjanları dahilinde; lise ve üniversite öğrencilerine şirketin çeşitli departmanlarında çalışarak deneyim kazanmaları, iş ve çalışma ortamı hakkında bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla staj imkanı verilmektedir. Başvurular internet sitesi üzerinden elektronik ortamdan alınmaktadır.

Başvuru formu için TIKLAYINIZ.

AKINSOFT

Akınsoft, “İşyeri Eğitimi Protokolü” Uzun Dönem Staj, Yaz Dönemi Stajı, Ortaöğretim Mesleki Staj olmak üzere üç türlü staj uygulaması sunmaktadır. Ayrıca burs desteği de sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Başvuru için TIKLAYINIZ.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞI

Staj yapmak isteyen öğrencilere yılda iki kez olmak üzere kurumun belirlediği tarihlerde staj uygulaması sunulmaktadır. www.iletisim.gov.tr adresinden  “Başvuru Formu” doldurularak online başvuru yapılacaktır.

Başvuru tarihleri şöyledir :

Birinci Dönem Başvuru Tarihleri : 01 Mayıs – 31 Mayıs

Staj Dönemleri : Temmuz-Ağustos-Eylül 

İkinci Dönem Başvuru Tarihleri : 01 Kasım – 30 Kasım

Staj Dönemleri : Aralık-Ocak-Şubat 

Daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

AFAD Burdur 

Burdur Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü 15 Nisan 2019 ile 15 Haziran 2019 tarihleri arasında staj başvurularını kabul ediyor ve sadece lisans öğrencileri için staj imkanı sağlıyor. Başvuruların değerlendirilmesi ise 15.06.2019 ile 15.07.2019 tarihleri arasında yapılacak. Başvuruları kabul edilen öğrenciler, İl Müdürlüğünün web sitesi üzerinden duyurulacak.

Staj programı için gerekli belgeler ve daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Staj başvuru formu AFAD staj yönergesindedir. Staj yönergesi ve başvuru formu için TIKLAYINIZ.

Siz de Yorum Ekleyin

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen Adınızı Giriniz