Açık Pozisyon İş İlanları

Güncellenme Tarihi:

Bazı kurum ve şirketler eleman ihtiyacını karşılamak için gerek İŞKUR üzerinden gerekse özel ilan sayfalarından iş ilanı vermektedirler. Bunun dışında kendi internet adresleri üzerinden de açık pozisyonlarını belirterek iş başvurusu almaktadırlar ya da pozisyonları belirtmeden iş başvurularını alarak eleman ihtiyaçları doğrultusunda başvuru da bulunan kişilere dönüş yapılabilmektedir. İşte bu kurum ve şirketlerden bazıları…

KIZILAY

Türkiye ve dünyada sağlık, eğitim, gıda, giyim ve daha birçok alanda yardım yapan kurumdur. Sadece Türkiye için değil birçok ülkede de yardım faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Açık pozisyon ve iş başvuruları için TIKLAYINIZ.

YEŞİLAY

Yeşilay, bağımlılık yapan maddelerin kullanımının yaygınlaşmasını önlemek, insanları bu maddeler hakkında bilgilendirmek için toplum yararına çalışan bir kurumdur.

İş başvurusu için TIKLAYINIZ.

THY (Türk Hava Yolları)

100 ‘ ün üzerinde ülkede çalışma imkanı sunan Türk Hava Yolları kendisiyle çalışmak isteyenleri “Kariyeriniz göklere ulaşsın” sloganıyla karşılıyor.

Açık pozisyon ve ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

TEKNO ŞİRKETLER GRUBU

Tekno Şirketler Grubu, inşaat makineleri, alt yapı inşaat malzemeleri, su ve atık su teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye’deki çözüm ortağı olarak faaliyet sürdüren şirketler grubudur. 

Açık pozisyonlar ve başvuru formu için TIKLAYINIZ.

TURKCELL

Turkcell, Türkiye’nin iletişim ve teknoloji şirketidir. Online eğitimler de vererek bir bilgi ağı oluşturmaktadır.  

Açık pozisyon ve başvurular için TIKLAYINIZ. 

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU

Vestel Şirketler Grubu, 18′ i yurtdışında olmak üzere toplam 28 şirketten oluşuyor. 

Beyaz eşya, elektronik eşya üretimi yapan markalardan biri olan Vestel, 16 binden fazla kişiye de istihdam sunuyor.

Açık pozisyon ve iş ilanları için TIKLAYINIZ.

ARÇELİK

Türkiye ile birlikte birçok ülkede de üretim tesisleri bulunan Arçelik beyaz eşya üretiminde en iyi markalar arasında yer alıyor. 30 bin kişiye istihdam sunarak bu istihdamı da genişletmeye devam ediyor.

Açık pozisyon ve başvuru için TIKLAYINIZ.

TUSAŞ (Türk Havacılık Uzay Sanayiİ)

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde kurulan, “Özgün ürünlere sahip ve küresel rekabet gücüne ulaşmış  dünya markası havacılık ve uzay şirketi olmak” vizyonu ile yola çıkan TUSAŞ (Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı), kendisiyle çalışmak isteyenler için de iş imkanı sunuyor.

Açık pozisyon ve başvuru için TIKLAYINIZ.

TURKISH OPET

THY OPET Havacılık Yakıtları A.Ş. hava araçlarının ihtiyacı olan yakıtın depolanması ve uçağa ikmali alanlarında faaliyet göstermesi amacıyla kurulan bir şirkettir.

Her yıl yaptığı bütçe çalışmaları ve departmanlarının ihtiyaçlarına göre organizasyon planlamaları çerçevesinde pozisyonların gereklilik ve yetkinliklerine göre iş alımları gerçekleştirmektedir.

İş başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ.

AKINSOFT

Bir yazılım şirketi olan AKINSOFT, “Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır” ilkesiyle iş hayatına atılmak isteyenlere iş imkanı sunuyor.

İş başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ.

Siz de Yorum Ekleyin

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen Adınızı Giriniz